Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Gilera | Runner

07 авг. 16:32 ,

Gillera Runner 200

1 250 ЕУР

Година: 2005
19 јул. 21:12 ,

Gilera Runner

1 600 ЕУР

Година: 2005
26 јун. 16:37 ,

Gilera Runner 200

1 250 ЕУР

Година: 2005
09 мај 11:34 ,

Gilera Runner SP 125

750 ЕУР

Година: 2003
23 септ. 12:33 ,

Gilera Runner 250cc Full Malossi

950 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
28 авг. 20:26 ,

Gilera Runner VXR200

1 500 ЕУР

Година: 2003
14 јун. 22:00 , ,

Skuter motor

300 ЕУР

Година: 2008
03 ноем. 09:24 ,

Gilera Runner SP125 -02

750 ЕУР

Година: 2002
16 авг. 11:47 , ,

Gilera RC 125 -99

550 ЕУР

Година: 1999
14 мар. 19:34 ,

Gilera Runner 180 2T

1 100 ЕУР

Година: 2000
16 авг. 09:38 , ,

Skuter Gilera Stalker

Година: 2001
20 мај 23:21 ,

Skuter Gilera Runer -00

750 ЕУР

Година: 2000
05 мај 11:04 ,

Gilera Runner SP 125

850 ЕУР

Година: 2002
18 апр. 21:31 ,

Gilera 125

600 ЕУР

Година: 1998
25 мар. 01:19 ,

Gilera runner 180cc

750 ЕУР

Година: 2005
Кон почеток