Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Honda | MTX

16 ноем. 20:46 ,

Honda 125 mtx i yamaha 80cc

1 100 ЕУР

Година: 1985
16 септ. 15:01 ,

Honda MTX

700 ЕУР

Година: 1987
Кон почеток