Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Honda | XR

09 мај 23:41 ,

Honda XR 600

3 000 ЕУР

Година: 1998
Кон почеток