Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Hyosung | GT

11 јул. 15:40 , ,

Skuter

750 ЕУР

Година: 2009
05 авг. 18:28 , ,

HYOSUNG GT250 Comet Naked

2 500 ЕУР

Година: 2011
04 јул. 23:53 ,

Hyosung GT250r

1 600 ЕУР

Година: 2007
08 окт. 15:10 ,

Motor 150cc vo odlicna sostojba

400 ЕУР

Година: 2010
31 авг. 11:52 ,

BESPREKORNA VESPA 150ks

400 ЕУР

Година: 2007
22 мар. 13:41 ,

Hyosung GT250R

2 000 ЕУР

Година: 2008
22 јун. 13:47 ,

Hyosung GT250r

2 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Кон почеток