Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Jawa | 350

28 ноем. 19:31 ,

Jawa 350 vo odlicna sostojba

500 ЕУР

Година: 1988
Кон почеток