Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | KTM

Drug model , 21
EXC , 5
SX-F , 19
23 јул. 22:51 , ,

Se prodava ktm 125 2 takt 45 ks enduro

2 600 ЕУР

Година: 2008
22 мар. 13:50 ,

Kxd 125cc 4t

350 ЕУР

Година: 2012
28 септ. 16:15 ,

Ktm sx65 2009

650 ЕУР

Година: 2009
31 мар. 23:33 ,

Ktm Duke 125

2 200 ЕУР

Година: 2014
05 јул. 14:01 , ,

KTM Duke

3 500 ЕУР

Година: 2016
11 мај 21:08 , ,

KTM 640 SUPERMOTO

3 300 ЕУР

Година: 2006
14 окт. 02:55 ,

KTM 125 SX

1 500 ЕУР

Година: 2010
20 јун. 18:04 ,

KTM 350 SX-F Perfecten

3 900 ЕУР

Година: 2011
12 апр. 15:41 ,

KTM SX-F 250 Akrapovic 2010

3 500 ЕУР

Година: 2010
14 септ. 13:59 ,

KTM 450 FX F -07

2 500 ЕУР

Година: 2007
23 авг. 02:04 ,

KTM Super Duke

400 ЕУР

Година: 1998
19 мај 07:12 ,

KTM 450 -09 ekstra

3 799 ЕУР

Година: 2009
04 авг. 09:00 , ,

KTM 450 SX-F

3 800 ЕУР

Година: 2007
24 апр. 14:44 ,

KTM 250 2takt

2 200 ЕУР

Година: 2007
19 фев. 15:28 ,

KTM LC4 640cc SUPERMOTO

1 650 ЕУР

Година: 2005
Кон почеток