Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | KTM | Drug model

22 мар. 13:50 ,

Kxd 125cc 4t

350 ЕУР

Година: 2012
11 мај 21:08 , ,

KTM 640 SUPERMOTO

3 300 ЕУР

Година: 2006
14 окт. 02:55 ,

KTM 125 SX

1 500 ЕУР

Година: 2010
24 апр. 14:44 ,

KTM 250 2takt

2 200 ЕУР

Година: 2007
19 фев. 15:28 ,

KTM LC4 640cc SUPERMOTO

1 650 ЕУР

Година: 2005
Кон почеток