Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | KTM | EXC

23 јул. 22:51 , ,

Se prodava ktm 125 2 takt 45 ks enduro

2 600 ЕУР

Година: 2008
Кон почеток