Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Kawasaki | Drug model

Вчера 13:44 , ,

Kawasaki Z 1000 ABS NOV

12 450 ЕУР

Година: 2016
10 мар. 20:21 ,

Kawasaki vn 1500 cc

3 000 ЕУР

Година: 1982
25 септ. 22:26 , ,

Kawasaki Z750 -10

Година: 2010
14 септ. 01:12 , ,

Kawasaki 300r Kros

2 150 ЕУР

Година: 2002
18 авг. 21:08 ,

VN 900

Година: 2008
03 авг. 13:01 ,

Motor Kawasaki

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
04 јул. 12:27 ,

Kawasaki Z750

Година: 2008
14 јун. 20:35 ,

Mini Cros

170 ЕУР

Година: 2008
21 авг. 11:26 , ,

Kawasaki 125

1 250 ЕУР

Година: 1997
10 јул. 20:26 ,

Kawasaki VN

6 500 ЕУР

Година: 2009
19 јун. 08:35 , ,

Motor Kawasaki

4 290 ЕУР

Година: 2016
02 окт. 20:35 , ,

Kawasaki VN 900

6 200 ЕУР

Година: 2008
Кон почеток