Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Kawasaki | KMX

22 мај 11:20 , ,

Kawasaki kmx 125

700 ЕУР

Година: 1997
08 септ. 23:33 , ,

Kawasaki 125 2T

950 ЕУР

Година: 1988
25 јун. 21:41 ,

KAWASAKI KDX 125

850 ЕУР

Година: 1998
Кон почеток