Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Kawasaki | Versys

29 окт. 18:13 , ,

KAWASAKI VERSYS 650

4 800 ЕУР

Година: 2008
11 јул. 17:57 ,

Kawasaki 650 ekstra socuvan

1 200 ЕУР

Година: 1990
Кон почеток