Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Kawasaki | ZR

17 апр. 01:34 ,

Motor Kawasaki

1 500 ЕУР

Година: 2000
15 апр. 16:05 , ,

KAWASAKI Zr 7 -03

2 900 ЕУР

Година: 2003
Кон почеток