Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Kawasaki | ZX

28 јун. 18:37 ,

Kavasaki zxr 750cc

Година: 1991
24 апр. 21:51 ,

Kawasaki Zx10R

5 600 ЕУР

Година: 2007
06 јан. 20:16 ,

Kawasaki ZX10-R -08

7 000 ЕУР

Година: 2008
09 јун. 16:37 ,

Kawasaki ZXR

1 300 ЕУР

Година: 1991
13 апр. 19:26 ,

Kawasaki ZX6R ninja

5 000 ЕУР

Година: 2007
09 апр. 15:28 ,

Kawasaki ZX6r Ninja -09

6 500 ЕУР

Година: 2009
29 мар. 16:51 ,

Kawasaki ZX

6 500 ЕУР

Година: 2009
08 окт. 00:07 ,

Kawasaki ZX636R

2 600 ЕУР

Година: 2002
18 јун. 23:56 ,

Kawasaki zx 10r

14 000 ЕУР

Година: 2014
24 окт. 19:42 ,

Kawasaki ZX10 -05

Година: 2005
13 окт. 16:05 ,

Kawasaki 636 MK -05 reg

3 800 ЕУР

Година: 2005
Кон почеток