Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Lifan | Drug model

Вчера 13:57 ,

Motor Lifan

2 700 ЕУР

Година: 2009
18 јун. 14:39 ,

Skuter Lifan LF150T-5

450 ЕУР

Година: 2007
21 фев. 19:31 , ,

LIfan 250 cc

900 ЕУР

Година: 2009
29 јан. 23:22 ,

Kineski skuter 125cc vo kako nov

400 ЕУР

Година: 2007
13 ноем. 01:07 ,

Lifan 250B

800 ЕУР

Година: 2009
15 септ. 21:09 ,

Ендуро

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
17 авг. 12:12 ,

Lifan Traveller 125cc -17

700 ЕУР

Година: 2017
25 мај 01:17 , ,

Lifan 400cc

1 450 ЕУР

Година: 2017
26 мар. 18:44 ,

HAMACHI 250cc

900 ЕУР

Година: 2009
22 септ. 18:41 , ,

Chopper Lifan 400cc

1 950 ЕУР

Година: 2018
20 апр. 14:17 , ,

Chopper Lifan 400 cc nov 2017

1 500 ЕУР

Година: 2016
06 фев. 17:23 ,

Lifan 125

Година: 2005
09 јун. 10:54 ,

Lifan-250 v masina

1 550 ЕУР

Година: 2008
05 јун. 20:38 , ,

Hamachi LF-250B

1 400 ЕУР

Година: 2014
28 мај 16:44 , ,

Hamachi

1 100 ЕУР

Година: 2012
16 мај 13:36 , ,

Lifan motor pod garancija pominati 3800km

600 ЕУР

Година: 2016
23 јул. 11:50 , ,

LIFAN

Година: 2007
07 мар. 10:36 ,

LIFAN MOTOR 250

800 ЕУР

Година: 2007
28 фев. 14:55 ,

Lifan 200 kubika

650 ЕУР

Година: 2008
25 септ. 16:44 ,

Lifan 125 -14 replika na Honda

800 ЕУР

Година: 2014
Кон почеток