Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Malaguti | Centro

09 септ. 00:06 , ,

Motor

500 ЕУР

Година: 1997
16 јул. 21:04 ,

Skuter Malaguti

1 000 ЕУР

Година: 2000
18 мај 20:58 ,

Skuter

1 000 ЕУР

Година: 2004
26 апр. 07:54 ,

Skuter Malaguti -07 EXTRA CENA

1 290 ЕУР

Година: 2007
Кон почеток