Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Moto Guzzi | NORGE GT 8V

05 фев. 15:30 , ,

MOTO GUZZI GRISO 1200 V8

Година: 2009
Кон почеток