Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | NSU

Pretis , 2
28 мар. 12:22 , ,

Restavriran NSU Pretis 125

1 300 ЕУР

Година: Постари од 80-тите
Кон почеток