Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Piaggio | Drug model

16 септ. 17:36 , ,

Vespa Piaggio Lx125

1 750 ЕУР

Година: 2007
27 јул. 13:58 ,

Piaggio 50cc -05

400 ЕУР

Година: 2005
19 мај 14:58 , ,

PIAGGIO FLY 150cc

1 750 ЕУР

Година: 2010
08 мај 13:04 , ,

PIAGGIO 150cc

1 800 ЕУР

Година: 2010
17 мар. 13:46 , ,

PIAGGIO FLY 150cc

1 950 ЕУР

Година: 2010
22 септ. 11:54 , ,

Beverly 300

2 850 ЕУР

Година: 2012
24 мај 12:44 ,

Skuter Piaggio Classic

820 ЕУР

Година: 2002
24 мај 12:32 ,

Skuter Piaggio Classic

820 ЕУР

Година: 2002
28 авг. 22:13 ,

Skuter

850 ЕУР

Година: 2002
Кон почеток