Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Piaggio | Vespa

16 мај 16:38 , ,

Piaggio Vespa GTS 300 2015

3 300 ЕУР

Година: 2015
16 фев. 14:42 , ,

Piaggio Vespa 125cc

2 900 ЕУР

Година: 2007
07 септ. 19:34 , ,

Vespa LX 125

3 000 ЕУР

Година: 2007
27 авг. 15:50 , ,

Piaggio Vespa Sprint 125i

2 850 ЕУР

Година: 2014
20 мај 20:05 , ,

Piaggio Vespa

3 300 ЕУР

Година: 2014
18 апр. 13:16 , ,

Vespa Piaggio

1 200 ЕУР

Година: 2010
Кон почеток