Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Piaggio | X8

08 авг. 09:30 , ,

PIAGGIO X8

1 500 ЕУР

Година: 2006
06 јул. 01:03 , ,

Vespa Piaggio x8 -04g

1 600 ЕУР

Година: 2004
15 мар. 22:45 ,

Piaggio X8 200cc mk tabli Top

Година: 2006
26 фев. 12:01 , ,

Piaggio X8 250ie

2 000 ЕУР

Година: 2006
25 фев. 13:35 , ,

PIAGGIO X8 200 CC

1 900 ЕУР

Година: 2006
07 апр. 14:48 , ,

Motor Piaggio X8 200kcm

1 950 ЕУР

Година: 2007
Кон почеток