Македонски | Shqip | English |

Скопје | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Piaggio

Beverly , 8
Liberty , 2
Vespa , 1
X10 , 2
X8 , 3
X9 , 1
18 апр. 17:26 , ,

Piaggio Beverly 400ie

2 200 ЕУР

Година: 2009
16 авг. 09:49 , ,

Piaggio Beverly S 300 cc

3 400 ЕУР

Година: 2016
30 септ. 11:14 , ,

Piaggio X10 350 cc

4 000 ЕУР

Година: 2016
06 јул. 01:03 , ,

Vespa Piaggio x8 -04g

1 600 ЕУР

Година: 2004
10 мај 08:32 , ,

Beverly 20 cc

1 200 ЕУР

Година: 2005
18 апр. 13:16 , ,

Vespa Piaggio

1 200 ЕУР

Година: 2010
10 јул. 10:44 , ,

Beverly 200 cc

1 700 ЕУР

Година: 2005
18 фев. 22:19 , ,

Piaggio Beverly 250 cc

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
24 дек. 11:21 , ,

Skuter Piaggio X10

4 200 ЕУР

Година: 2013
Кон почеток