Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Suzuki | GN

30 јан. 13:55 ,

SUZUKI GN 125 cc CHOPPER

1 555 ЕУР

Година: 1998
08 авг. 13:53 ,

Suzuki Gn125

1 000 ЕУР

Година: 1985
07 мај 17:07 ,

Suzuki Gn125

1 000 ЕУР

Година: 2009
Кон почеток