Македонски | Shqip | English |
22 јул. 04:20 Скутер , Скопjе , Бутел

SUZUKI RMZ450

Година: 2006
11 септ. 06:33 Моторцикли (над 50cc) , Скопjе , Илинден

Suzuki 250cc

1 900 ЕУР

Година: 2003
Кон почеток