Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Vespa | Drug model

13 мар. 18:59 , ,

Motor Vespa 150 cc

Година: 2007
17 септ. 16:48 , ,

Vespa 125 cc

Година: 2010
13 јун. 20:53 , ,

Vespa

20 000 МКД

Година: 2005
25 дек. 21:09 , ,

Vespa Piaggio

5 000 ЕУР

Година: 2014
11 авг. 17:31 ,

Vespa 125

650 ЕУР

Година: 2007
23 јул. 18:36 ,

Jonway 150cc

400 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
17 мај 13:53 ,

Dva Skuteri

Година: 2000
01 мај 03:12 , ,

Indian 50cc pali vozi

200 ЕУР

Година: 2006
11 мар. 13:03 , ,

ER SI Yamaha zuma 150cc

700 ЕУР

Година: 2012
18 јан. 01:23 ,

Arora 150cc

199 ЕУР

Година: 2008
18 ноем. 09:32 , ,

Skuter 150cc

420 ЕУР

Година: 2006
25 септ. 21:41 , ,

VESPA 150cc -14

450 ЕУР

Година: 2014
23 мар. 21:55 ,

VESPA ODLICNO SOCUVANA

430 ЕУР

Година: 2008
08 фев. 18:35 , ,

Vespa -07 itno

250 ЕУР

Година: 2007
20 мар. 18:04 ,

Vespa WARRIOR 125 kubika

750 ЕУР

Година: 2011
Кон почеток