Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Vespa | GTS

10 апр. 23:23 , ,

Vespa GT 200

2 100 ЕУР

Година: 2004
Кон почеток