Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Yamaha | Aerox

03 мар. 02:54 ,

Chopper Yamaha 400ccm

700 ЕУР

Година: 2016
20 јан. 15:37 , ,

Yamaha Aerox 100cc

1 300 ЕУР

Година: 2002
19 јан. 22:50 , ,

Yamaha Aerox 100cc

1 300 ЕУР

Година: 2002
03 окт. 16:10 ,

YAMAHA AEROX

700 ЕУР

Година: 2002
17 авг. 00:19 , ,

Aerox Yamaha 100cc

1 250 ЕУР

Година: 2002
Кон почеток