Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Yamaha | DT

07 дек. 19:39 ,

Yamaha DT

1 000 ЕУР

Година: 2001
26 окт. 23:42 ,

Yamaha DT 125

800 ЕУР

Година: 1995
09 мар. 22:24 ,

Yamaha 125 dt

1 300 ЕУР

Година: 2000
16 септ. 14:36 ,

Yamaha DT

1 200 ЕУР

Година: 1989
15 јан. 16:45 ,

Yamaha DT

1 800 ЕУР

Година: 1996
15 ноем. 03:29 , ,

Kross Yamaha -13

1 200 ЕУР

Година: 2013
14 ноем. 21:51 , ,

Yamaha DT 125 R -92

900 ЕУР

Година: 1992
27 мар. 20:49 ,

Yamaha DT 125 -88

1 000 ЕУР

Година: 1988
26 фев. 13:23 ,

Yamaha DT 125 R

2 700 ЕУР

Година: 2003
25 авг. 09:09 , ,

Yamaha 125R

1 100 ЕУР

Година: 2006
29 јун. 07:56 ,

Yamaha DT 125

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1986
31 мај 18:35 , ,

Yamaha DT 125R

1 300 ЕУР

Година: 1990
Кон почеток