Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Yamaha | DragStar

29 мар. 16:00 ,

YAMAHA DragStar

3 100 ЕУР

Година: 2000
19 мар. 14:29 ,

Motor Yamaha Dragstar Clasik

6 000 ЕУР

Година: 2004
Кон почеток