Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Yamaha | FJR

20 септ. 10:03 , ,

Yamaha FJR1300A -07

8 500 ЕУР

Година: 2007
02 јул. 13:41 , ,

Yamaha FJR 1300 -05 MOZE ZAMENA

6 500 ЕУР

Година: 2005
04 апр. 01:03 , ,

Yamaha FJR 1300

6 000 ЕУР

Година: 2005
06 ноем. 04:42 ,

Yamaha FJR 1300 -04

7 000 ЕУР

Година: 2004
14 јун. 14:01 , ,

Yamaha FJR 1300

6 500 ЕУР

Година: 2005
Кон почеток