Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Yamaha | FZ

03 авг. 11:36 ,

Se prodava

3 800 ЕУР

Година: 2014
19 јул. 13:31 ,

Yamaha FZ

4 200 ЕУР

Година: 2007
04 септ. 17:20 , ,

Yamaha FZ

Година: 1989
08 авг. 08:26 ,

Yamaha FZ 1 NAKED

4 800 ЕУР

Година: 2007
08 јул. 02:19 ,

Yamaha FZ1

4 700 ЕУР

Година: 2006
07 мар. 16:33 , ,

Yamaha Fazer 600

2 200 ЕУР

Година: 1999
06 окт. 18:52 ,

Yamaha FZ6

3 700 ЕУР

Година: 2007
20 јун. 19:34 ,

Yamaha FZ6

Година: 2005
21 мар. 18:58 ,

Yamaha FZ

2 100 ЕУР

Година: 2000
18 фев. 18:23 ,

Yamaha FZ 650

3 300 ЕУР

Година: 2008
28 јан. 21:38 ,

YAMAHA FZ6 -05

3 600 ЕУР

Година: 2005
04 авг. 09:01 ,

Yamaha FZ1 2013

7 000 ЕУР

Година: 2013
Кон почеток