Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Yamaha | FZR

26 мај 00:04 ,

Yamaha 600

1 500 ЕУР

Година: 1996
26 окт. 19:31 ,

DELOVI YAMAHA FZR 1000 EXUP

1 000 ЕУР

Година: 1995
01 јун. 03:47 ,

Yamaha 1000 exup

1 700 ЕУР

Година: 1992
13 апр. 15:49 , ,

Jamaha FZR 1000

1 200 ЕУР

Година: 1989
15 септ. 02:27 ,

Yamaha Cross Enduro

700 ЕУР

Година: 2005
15 септ. 02:27 ,

Yamaha FZ 600 -05

700 ЕУР

Година: 2005
14 септ. 17:50 ,

Yamaha FZ6

Година: 2007
16 јул. 09:32 , ,

Yamaha FZR 600

1 350 ЕУР

Година: 1991
Кон почеток