Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Yamaha | Majesty

12 јул. 12:48 , ,

YAMAHA MAJESTY 400 -11

2 950 ЕУР

Година: 2011
03 апр. 13:26 , ,

Motor Yamaha Majesty

2 300 ЕУР

Година: 2006
07 мар. 17:01 , ,

Yamaha Majesty 400

2 300 ЕУР

Година: 2006
05 окт. 22:14 , ,

Yamaha Majesti -05

2 490 ЕУР

Година: 2005
Кон почеток