Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Yamaha | Midnight Star

24 јул. 19:41 ,

Yamaha Midnight Star 950

7 000 ЕУР

Година: 2010
07 апр. 15:14 ,

Yamaha Midnight Star 1300 cc

Година: 2008
19 авг. 21:11 ,

Yamaha Midnight Star

750 ЕУР

Година: 2009
24 јул. 21:41 ,

Skuteri

800 ЕУР

Година: 2008
Кон почеток