Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Yamaha | TZR

13 окт. 09:19 ,

Yamaha Tzr 125

400 ЕУР

Година: 1991
16 авг. 23:09 ,

Yamaha TZR -92

400 ЕУР

Година: 1992
Кон почеток