Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Yamaha | X-City

29 септ. 10:26 ,

YAMAHA X-CITY -09 KAKO NOV

2 150 ЕУР

Година: 2009
Кон почеток