Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Yamaha | XVS

19 јун. 21:16 ,

Yamaha Virago 1100

2 300 ЕУР

Година: 1994
27 апр. 12:18 ,

Midnight star 950

7 500 ЕУР

Година: 2012
01 мар. 01:13 ,

Yamaha DRAG STAR 650

4 300 ЕУР

Година: 2000
Кон почеток