Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Битола

Aixam , 1
Aprilia , 8
Baotian , 2
BMW , 1
Ducati , 1
Generic , 2
Honda , 16
Hyosung , 1
Italjet , 1
Jawa , 1
Kawasaki , 10
Keeway , 6
KTM , 1
Kymco , 2
Piaggio , 2
Sachs , 1
Suzuki , 11
Triumph , 1
Vespa , 4
Yamaha , 17

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Моторцикли (над 50cc) , или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 фев. 21:53 ,

Keeway Superlight 125

1 200 ЕУР

Година: 2014
06 фев. 01:08 ,

Hamachi 300cc

1 900 ЕУР

Година: 2020
10 дек. 01:18 ,

Se prodava

200 ЕУР

Година: 2017
07 дек. 07:38 ,

Yamaha Virago Fabrika

2 050 ЕУР

Година: 1998
19 окт. 02:17 ,

Se prodava lifan R6

750 ЕУР

Година: 2018
10 септ. 11:00 ,

Skuter 50cc

Година: 2006
24 авг. 21:19 ,

vespa gts super 300 hpe

5 200 ЕУР

Година: 2020
05 авг. 15:42 ,

Piaggio Beverly 500cc

2 000 ЕУР

Година: 2007
02 авг. 08:32 ,

Piaggio Hexagon lx kako nov

1 190 ЕУР

Година: 2000
20 јул. 10:10 ,

Skuter Italjet Dragon RS 4 T nov od fabrika

1 350 ЕУР

Година: 2020
21 јун. 13:16 ,

Hamachi 250cc -19

1 300 ЕУР

Година: 2019
10 окт. 21:53 ,

Suzuki rmz 250

2 500 ЕУР

Година: 2011
18 септ. 12:27 ,

Yamaha Virago 125

2 150 ЕУР

Година: 1997
06 септ. 22:46 ,

Keeway Arn 150cc

400 ЕУР

Година: 2009
29 авг. 17:05 ,

BMW GS 1200

7 000 ЕУР

Година: 2005
04 авг. 01:12 ,

Aprilia sport city 200 2007

1 400 ЕУР

Година: 2007
17 апр. 15:36 ,

M800 INTRUDER

4 800 ЕУР

Година: 2006
03 фев. 00:20 ,

HONDA NC 700 X

5 200 ЕУР

Година: 2012
06 авг. 10:31 ,

Honda cr 125 ful kros

1 600 ЕУР

Година: 1998
30 јул. 00:32 ,

Yamaha R1

5 300 ЕУР

Година: 2004
24 јул. 00:25 ,

Honda cr 125 ful kros zamena za ponov

1 800 ЕУР

Година: 1998
09 мар. 22:24 ,

Yamaha 125 dt

1 300 ЕУР

Година: 2000
09 мар. 13:50 ,

Kymco People S 200i

1 850 ЕУР

Година: 2006
13 дек. 12:50 ,

HONDA VTR SP1

2 900 ЕУР

Година: 2001
28 ноем. 14:29 ,

UNIKAt M800 intruder

5 800 ЕУР

Година: 2006
18 ноем. 23:23 ,

2 Vespi 150cc

100 ЕУР

Година: 2009
07 ноем. 17:15 ,

Kawasaki ER6n

3 200 ЕУР

Година: 2006
14 окт. 18:51 ,

Baotian 110bt

300 ЕУР

Година: 2008
13 септ. 08:32 ,

Motori

Година: 2014
12 септ. 20:03 ,

SUZUKI AN125

500 ЕУР

Година: 2007

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации