Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Дебар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Моторцикли (над 50cc),или по локација Дебар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Дебар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 јун. 19:45 ,

Harley Davidson Rocker C

18 000 ЕУР

Година: 2009
13 јун. 20:35 ,

Peugeot 125 cc

1 150 ЕУР

Година: 2012
24 фев. 15:51 ,

Gilera GP 800 2011

5 000 ЕУР

Година: 2011
10 дек. 21:42 ,

Scuter Truva 150cc

400 ЕУР

Година: 2007
27 јул. 13:58 ,

Piaggio 50cc -05

400 ЕУР

Година: 2005
16 апр. 14:13 ,

GILERA GP800 -11

5 000 ЕУР

Година: 2012
25 мар. 16:00 ,

Daelim 125

1 200 ЕУР

Година: 2007
16 ноем. 17:14 ,

Suzuki gsx-r1000

Година: 2009
21 септ. 10:18 ,

H-Davidson Rocker C

18 000 ЕУР

Година: 2009
16 јан. 18:27 ,

Kawasaki ER

Година: 2008
15 окт. 19:22 ,

KAWASAKI ER6N

4 300 ЕУР

Година: 2008
07 окт. 15:30 ,

Kawasaki ER

3 500 ЕУР

Година: 2009
10 јун. 22:12 ,

Honda CBR 600

Година: 2007
09 мај 10:51 ,

Skuter 150cc

300 ЕУР

Година: 2008
10 апр. 11:09 ,

Yamaha R1

Година: 2009
16 ноем. 18:35 ,

Skuter 150cc

280 ЕУР

Година: 2009
21 авг. 13:04 ,

Peugeot Еlystar

1 400 ЕУР

Година: 2007
05 јун. 15:49 ,

Kawasaki ZX10r -06

7 000 ЕУР

Година: 2006
13 фев. 01:02 ,

Honda CBR 600 rr

Година: 2002
29 јул. 21:19 ,

Yamaha R1 ITNO

5 500 ЕУР

Година: 2006
12 јул. 08:44 ,

Jingling Skuter

500 ЕУР

Година: 2008

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Дебар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации