Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на различни видови на мотори

Aeon , 1
Aprilia , 8
Tomos , 1
BMW , 16
BRP , 2
Can Am , 1
CFMOTO , 5
CPI , 1
DKW , 1
Ducati , 15
Honda , 21
Hyosung , 3
Italjet , 1
Jawa , 1
Kawasaki , 13
Keeway , 3
Knievel , 1
KTM , 6
Kymco , 5
Lifan , 4
Malaguti , 1
MV Agusta , 1
Mz , 3
NSU , 1
Piaggio , 8
Sachs , 1
Skyteam , 3
Suzuki , 13
SYM , 1
Vespa , 4
Yamaha , 31

Во оваа категорија на Пазар3 се огласуваат различни видови на мотори, со различна кубикажа, голем избор на различни брендови на моторцикли и различни цени. Доколку продавате мотор регистрирајте оглас и очекувајте повици од потенцијални купувачи. Доколку пак сакате да купите мотор, разгледајте ги сите огласи.

26 септ. 15:30
Линк
Друго , Скопjе , Скопје

Moto Guzzi V9 Bobber 850cc 6.500km

8 000 ЕУР Намалена цена


26 септ. 19:10 Друго , Скопjе , Кисела Вода

Ducati Monster 797

7 300 ЕУР

26 септ. 15:30
Линк
Друго , Скопjе , Скопје

Moto Guzzi V9 Bobber 850cc 6.500km

8 000 ЕУР Намалена цена

25 септ. 15:35 Друго , Делчево

SE PRODAVA APN 6 pali vozi

1 МКД

31 авг. 08:13 Друго , Велес

YAMAHA DT 125

1 200 ЕУР

29 авг. 15:00 Друго , Скопjе , Аеродром

Honda CB500F ABS

5 700 ЕУР

28 авг. 16:15 Друго , Радовиш

NMK Radovis

350 ЕУР

21 авг. 16:47 Друго , Струга

KTM Duke 390 - 2022 - 2950km pominati

6 000 ЕУР

21 авг. 14:29 Друго , Скопjе , Центар

Vespa GTS 300 super nova crna

6 100 ЕУР

18 авг. 21:56 Друго , Струмица

Honda CBR

16 авг. 01:05 Друго , Куманово

Se prodava

12 000 ЕУР

12 авг. 10:28 Друго , Пробиштип

Prodavam Yamaha

1 МКД

05 авг. 20:07 Друго , Кочани

Aprilia shiver 900 cc 2020 god

6 900 ЕУР

28 јул. 11:50 Друго , Скопjе , Кисела Вода

Honda CB125F 2022

3 600 ЕУР

25 јул. 09:52 Претпријатие Друго , Велес

BMW k1300s 2009

10 500 ЕУР

13 јул. 20:43 Друго , Битола

ducati scrambler urban motorad

10 000 ЕУР

30 мај 14:27 Друго , Скопjе , Карпош

Oldtimer motorcikl DKW

2 500 ЕУР

22 мај 00:42 Друго , Скопjе , Аеродром

BMW XR1000 R

14 500 ЕУР

15 мај 14:56 Друго , Скопjе , Аеродром

Lifan 200-16D

1 500 ЕУР

25 апр. 19:35 Друго , Скопjе , Скопје

MASH TWOFIFTY 250

18 апр. 21:10 Друго , Охрид , Дебарца

Ktm

2 600 ЕУР

11 апр. 15:02 Претпријатие Друго , Велес

Motorcikl Yamaha

5 100 ЕУР Намалена цена

05 апр. 14:10 Друго , Радовиш

Tomos vo odlicna sostojba

350 ЕУР

31 мар. 08:36 Друго , Скопjе , Центар

BMW R 25/3 1954

15 000 ЕУР

28 мар. 13:59 Друго , Скопjе , Карпош

KTM 1290 super adventure s

14 700 ЕУР

16 фев. 01:01 Друго , Охрид

BMW R25/2 250 ccm 1952

17 јан. 13:12 Претпријатие Друго , Куманово

Voge 500 AC

6 890 ЕУР

17 јан. 02:48 Претпријатие Друго , Куманово

Voge 300 RR

4 190 ЕУР

Година: 2021
20 дек. 13:10 Друго , Струмица

Otkupuvam tomosi ili vespa ispraveni do 10.000den

160 ЕУР

27 ноем. 20:25 Друго , Скопjе , Центар

BMW R1250 GS ADVENTURE Exclusive, so full oprema.

19 000 ЕУР

23 ноем. 09:46 Друго , Штип

SkyGO 2013 125cc

700 ЕУР Намалена цена

13 ноем. 02:03 Друго , Скопjе , Скопје

PONUDETE APN 6 DO 300e

07 ноем. 17:17 Друго , Битола

Yamaha rx1 2005 Sanka

4 900 ЕУР

14 окт. 22:36 Друго , Струмица

Strumica

850 ЕУР

14 окт. 04:50 Друго , Скопjе , Бутел

Se prodava motor Can AM Spyder

12 000 ЕУР

Година: 2008
19 септ. 03:12 Друго , Скопjе , Гази Баба

Prodavam velosipet

5 000 МКД

Година: 2021
09 септ. 12:54 Друго , Скопjе , Чаир

Suzuki 110 kubika

1 200 ЕУР

Година: 2016
06 септ. 15:50 Друго , Берово

Dualtron Thunder 2

2 200 ЕУР

Година: 2021
01 септ. 15:52 Друго , Скопjе , Бутел

Prodavam

15 290 ЕУР

Година: 2019
31 авг. 20:36 Друго , Скопjе , Бутел

Prodavam

15 350 ЕУР

Година: 2019
28 јул. 20:33 Друго , Струмица

Moto

Година: 2002
28 јул. 15:26 Друго , Скопjе , Кисела Вода

Motor Vogue

3 300 ЕУР

Година: 2021
05 јул. 04:29 Претпријатие Друго , Куманово

Kymco Xciting S 400i ABS

7 590 ЕУР

Година: 2021
04 јул. 06:40 Друго , Куманово

HAMACHI QUALITY 2021

1 400 ЕУР

Година: 2021
12 јун. 13:13 Друго , Кичево

BMW S1000RR

11 500 ЕУР

12 јун. 13:13 Друго , Кичево

BMW S1000RR

11 500 ЕУР

03 јун. 09:35 Друго , Радовиш

Se prodava

Година: 2008
19 мај 08:49 Претпријатие Друго , Куманово

Peda Tek 250 R

2 490 ЕУР

Година: 2021
15 мај 06:30 Друго , Делчево

Hamaci 250cc 2017

900 ЕУР

Година: 2017

Продажба на нови и половни моторцикли над 50cc


Моторциклите, или моторите како што многумина ги нарекуваат, се разликуваат во зависност од намената за која се направени, па според тоа постојат мотори специјално наменети за планински и градски средини, мотори за долги патувања, тркачки, спортски и други видови на мотори.Во оваа подкатегорија на категоријата "Моторцикли над 50cc" се огласуваат разлини типови на мотори како на пример: Ducati Monster, Tomos, веспа, Yamaha xt и други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации