Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Моторцикли (над 50cc) | Друго | Husqvarna

TE , 1
15 јан. 21:50 , ,

Husqvarna TE 310

2 500 ЕУР

Година: 2011
Кон почеток