Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на различни видови на мотори

Aeon , 1
Aprilia , 7
BMW , 13
BRP , 2
CFMOTO , 5
CPI , 1
Ducati , 14
Honda , 18
Hyosung , 3
Italjet , 1
Jawa , 1
Kawasaki , 13
Keeway , 3
Knievel , 1
KTM , 3
Kymco , 5
Lifan , 3
Malaguti , 1
MV Agusta , 1
Mz , 3
NSU , 1
Piaggio , 8
Polaris , 1
Sachs , 1
Skyteam , 2
Suzuki , 12
SYM , 1
Vespa , 2
Yamaha , 26

Во оваа категорија на Пазар3 се огласуваат различни видови на мотори, со различна кубикажа, голем избор на различни брендови на моторцикли и различни цени. Доколку продавате мотор регистрирајте оглас и очекувајте повици од потенцијални купувачи. Доколку пак сакате да купите мотор, разгледајте ги сите огласи.

04 авг. 00:47 , ,

BMW K100-CAFE RACER..... UNIKAT

5 500 ЕУР

Година: 1989
28 јул. 15:26 , ,

Motor Vogue

3 300 ЕУР

Година: 2021
04 јул. 06:40 ,

HAMACHI QUALITY 2021

1 400 ЕУР

Година: 2021
03 јун. 09:35 ,

Se prodava

Година: 2008
15 мај 06:30 ,

Hamaci 250cc 2017

900 ЕУР

Година: 2017
30 апр. 11:55 ,

Voge Sport 300cc

3 900 ЕУР

Година: 2021
02 апр. 20:56 ,

Ducati 899 Panigale 2015

9 500 ЕУР

Година: 2015
22 мар. 10:30 ,

Yamaha R1

Година: 2000
14 мар. 15:15 ,

Motorna sanka

5 200 ЕУР

Година: 2009
20 фев. 15:52 , ,

Skuter Glanz 2013

Година: 2013
30 ноем. 17:41 , ,

BMW S1000rr/Hp4 2014

10 800 ЕУР

Година: 2014
29 ноем. 18:50 , ,

BMW hp4 -14

10 800 ЕУР

Година: 2013
26 окт. 00:53 , ,

Yamaha R1 M

14 000 ЕУР

Година: 2016
19 окт. 13:53 , ,

KTM 690 SM

5 000 ЕУР

Година: 2008
04 окт. 17:30 , ,

Motor Italjet Dragon

800 ЕУР

Година: 2021
01 окт. 17:38 ,

Suzuki motor 1997

500 ЕУР

Година: 1997
17 септ. 09:48 ,

Ducati Icon dark 803cc

8 000 ЕУР

Година: 2021
14 септ. 13:29 ,

Mondial MH Drift itno

550 ЕУР

Година: 2016
13 септ. 01:46 ,

Bmw f 650gs

3 500 ЕУР

Година: 2001
30 авг. 22:30 , ,

Se prodava Aprilia Mana

3 200 ЕУР

Година: 2011
10 авг. 18:36 , ,

Se prodava!!!

17 950 ЕУР

Година: 2016
27 јул. 12:19 , ,

Ducati 945

2 700 ЕУР

Година: 2002
19 јул. 16:16 ,

Se prodava Lingken 125 cc

17 000 МКД

Година: 2010
09 јул. 00:10 ,

CForce motor 450l

4 500 ЕУР

Година: 2020
07 јул. 17:02 , ,

BMW R nineT

12 900 ЕУР

Година: 2016
19 јун. 21:27 ,

Yamaha DT 125

900 ЕУР

Година: 1984
21 јун. 00:34 ,

Se prodava yamaha fz06

3 000 ЕУР

Година: 2005
20 јун. 17:30 , ,

Scrambler R nine T BMW

13 000 ЕУР

Година: 2020
16 јун. 14:54 , ,

BMW R nineT

13 500 ЕУР

Година: 2016
15 јун. 11:15 , ,

Motor Ducati 848

7 800 ЕУР

Година: 2009

Продажба на нови и половни моторцикли над 50cc


Моторциклите, или моторите како што многумина ги нарекуваат, се разликуваат во зависност од намената за која се направени, па според тоа постојат мотори специјално наменети за планински и градски средини, мотори за долги патувања, тркачки, спортски и други видови на мотори.Во оваа подкатегорија на категоријата "Моторцикли над 50cc" се огласуваат разлини типови на мотори како на пример: Ducati Monster, Tomos, веспа, Yamaha xt и други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации