Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Kawasaki - Огласи за продажба на kawasaki мотори!

Drug model , 57
GPZ , 2
KLE , 8
KLX , 5
KMX , 7
KXF , 24
Ninja , 70
Versys , 9
Vulcan , 5
Z , 41
ZR , 2
ZX , 25

Пазар3 е идеално решение за љубителите на kawasaki моторциклите, како и за оние кои се заинтересирани за продажба на мотори од брендот kawasaki, бидејќи тука, продавачите ќе можат да ги понудат своите ендуро мотори 125 кубика, спортски мотори 250 кубика, крос мотори, off road мотори 150 кубика односно атв мотори, а заинтересираните купувачи би можеле да бидат во тек па дури и да стапат во директен контакт со продавачите со само еден клик!


Во секој случај, доколку продавате kawasaki мотори, не двоумете се и објавете оглас за продажба во кој што ќе го понудите вашето atv kawasaki, kawasaki kros 125, kawasaki ninja 250r, kawasaki z750, kawasaki kxf 250cc, kawasaki ninja, kawasaki z300, kawasaki j300, а за останатото ќе се погрижи,е ние!


22 мај 04:11 , ,

Kawasaki ER 6N

3 920 ЕУР

Година: 2008
19 мај 15:01 ,

Kawasaki ER6N 2006

2 500 ЕУР

Година: 2006
16 мај 14:37 ,

Kawasaki Z 1000 SX

7 900 ЕУР

Година: 2013
30 апр. 13:17 , ,

Kawasaki Bruteforce 750

10 900 ЕУР

Година: 2021
30 апр. 13:11 , ,

Kawasaki KLX 300 R

5 700 ЕУР

Година: 2021
28 апр. 01:41 , ,

Kawasaki ninja 600

1 ЕУР

Година: 2004
25 апр. 19:31 ,

Kawasaki ER6n

Година: 2010
08 апр. 09:00 , ,

Kawasaki Z900 2019 6000km

7 900 ЕУР

Година: 2019
25 мар. 14:39 ,

Kawasaki Kx250F

3 100 ЕУР

Година: 2015
19 мар. 18:55 , ,

Kawasaki KLX300R

Година: 2021
15 мар. 20:35 ,

Kawasaki KXF250F 2016

31 ЕУР

Година: 2016
15 мар. 17:58 , ,

Kawasaki ER 650 2013 nov

5 600 ЕУР

Година: 2013
15 фев. 21:44 , ,

Kawasaki ER 650 2013

5 600 ЕУР

Година: 2013
04 дек. 10:10 , ,

Kawasaki KX65

1 000 ЕУР

Година: 2005
19 септ. 14:41 ,

Се продава

3 600 ЕУР

Година: 2008
18 септ. 15:03 ,

SE PRODAVA KAWASAKI 636 2005god povekje info na tel.

3 350 ЕУР

Година: 2005
11 септ. 16:10 ,

Kawasaki zxr600

4 500 ЕУР

Година: 2011
23 авг. 09:28 ,

Kawasaki ninja

Година: 2003
18 авг. 19:14 ,

Kawasaki Ninja ZX6R 600cc

6 200 ЕУР

Година: 2009
12 авг. 13:16 , ,

Kawasaki Enduro motor

3 650 ЕУР

Година: 2017
12 авг. 13:16 , ,

Kawasaki 450f

370 ЕУР

Година: 2017
08 авг. 06:39 ,

Se prodava Kawasaki vulkan 1600

7 500 ЕУР

Година: 2007
07 авг. 21:14 , ,

Kawasaki ZX6R 2008God

4 550 ЕУР

Година: 2008
21 јул. 16:52 , ,

Kawasaki 2021 itno

6 000 ЕУР

Година: 2021
17 јул. 17:16 , ,

Kawasaki KX450F 2016

3 600 ЕУР

Година: 2016
27 мај 21:32 ,

Kawasaki KX250L

3 000 ЕУР

Година: 2014
17 мај 15:10 , ,

Se prodava kawasaki z750

4 200 ЕУР

Година: 2007
13 апр. 23:24 ,

Se prodava Kawasaki KMX 125 2t

800 ЕУР

Година: 1990
16 фев. 22:36 , ,

Jet sky

1 800 ЕУР

Година: 1999
16 дек. 15:54 , ,

Kawasaki Ninja 250r

1 800 ЕУР

Година: 2011
13 ноем. 22:48 , ,

Kawasaki z750

4 200 ЕУР

Година: 2007
11 ноем. 23:21 ,

kawasaki ninja

1 500 ЕУР

Година: 2001

Зошто Пазар3 е вистинското решение за сите продавачи на kawasaki моторцикли?Практични алатки - на нашиот сајт ќе можете да следите или пак да објавувате огласи со само еден клик, а тоа се должи на лесните алатки за користење како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на огласи!


Впрочем, ова е една од главните причини поради кои луѓето го одбираат Пазар3 како место во кое ги објавуваат своите огласи!


Неверојатна понуда и побарувачка - на Пазар3, побарувачката и понудата за kawasaki е одлична, всушност, тука ќе можете да најдете или да ги продадете вашите kawasaki kxf 250cc, kawasaki ninja, kawasaki z300, kawasaki j300, kawasaki ninja 250r, kawasaki z750, па се до останатите атв мотори, ендуро мотори 125 кубика, и крос мотори, со само еден клик!


Респектабилен сајт - огласувањето на најголемото купопродажно но и огласувачко место во државата е секогаш добра идеја, за секој оној кој што сака да продаде нешто, без разлика дали се работи за kawasaki моторцикли или пак за живеалишта, возила, автомобили, електроника и сл.


Тука, вашите огласи со сигурност ќе бидат забележани, а тоа се должи на големата посетеност која надминува над 70 000 посетители на дневно ниво!На што се должи популарноста на kawasaki моторите?


Беспрекорни перформанси - издржливоста, дизајнот, брзината, се само едни од многуте атрибути со кој би ги опишале kawasaki моторите, а поради тоа, бројот на следбеници и возачи на моделите од овој бренд е повеќе од огромен.


Дури и да поминете поголема километража, шансите за да забележите некакви технички проблеми се навистина мали, но, во секој случај, во ова ќе игра и голема улога и вашата грижа, што е сосема нормално.


Докажан бренд - kawasaki не е воопшто ново име на пазарот, впрочем, ова е веќе докажан бренд кој што опстојува повеќе од 124 години, а тоа го прави да биде вистински лидер во производството на моторцикли, мотори (делови), па дури и на бродови и водни скутери!


Идеални модели за сите возачи - без разлика на вашите вештини, и дали сте љубител на атв мотори, ендуро мотори, крос мотори, спортски мотори, kawasaki произведува фантастични моторцикли кои што се идеални за секоја категорија на возачи!


За крај, се надеваме дека гореспоменатите информации Ви беа корисни, и доколку е тоа така, тогаш разгледајте ја нашата понуда на нови мотори и на користени мотори произведени oд kawasaki, или објавете оглас за продажба кој што ќе Ви помогне да бидете контактирани од огромен број на потенцијални купувачи!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации