Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на крос и ендуро мотори над 50 кубика

Adly , 2
Aixam , 1
Aprilia , 26
Benelli , 1
Beta , 3
BMW , 5
Cagiva , 2
CPI , 1
Derbi , 3
Ducati , 6
Gasgas , 1
Gilera , 4
Honda , 67
Husaberg , 3
Husqvarna , 5
Hyosung , 1
Jawa , 1
Kawasaki , 47
KTM , 29
Kymco , 1
Lifan , 10
Malaguti , 1
Suzuki , 54
SYM , 1
Yamaha , 88

Продажба на нови и половни Крос / Ендуро мотори. Купете крос мотор од 50cc, 125cc, 150cc, 200cc, 250cc, 450cc, од брендовите Honda, Yamaha, BMW, Kawasaki, Aprilia, KTM, Suzuki и многу други. Доколку пак поседувате нов или половен крос / ендуро мотор регистрирајте оглас, и продадете го на Пазар3 брзо и едноставно!

27 јун. 14:35 , ,

Honda CBX250rs 84

84 000 МКД

Година: 1984
21 јун. 18:49 , ,

Kros Yamaha

3 700 ЕУР

Година: 2017
03 јун. 18:47 ,

Peda Tek 250 r

2 100 ЕУР

Година: 2021
23 мај 19:56 ,

Cros motor 250cc

1 950 ЕУР

Година: 2021
19 мај 15:50 ,

Ocherk 200cc

500 ЕУР

Година: 2006
01 мај 18:39 ,

Hamachi STR 250 CB

1 000 ЕУР

Година: 2014
28 апр. 01:41 , ,

Se prodava

1 800 ЕУР

Година: 2005
16 апр. 22:16 ,

Motor cross 300cc Hamachi

1 600 ЕУР

Година: 2019
14 апр. 19:58 ,

Honda CRF 450 2016

3 200 ЕУР

Година: 2016
14 апр. 08:42 ,

Motor 150 kubika

950 ЕУР

Година: 2020
25 мар. 14:39 ,

Kawasaki Kx250F

3 100 ЕУР

Година: 2015
15 мар. 20:35 ,

Kawasaki KXF250F 2016

31 ЕУР

Година: 2016
14 мар. 19:17 ,

Derbi Тerra 125cc

1 850 ЕУР

Година: 2011
11 мар. 06:10 , ,

Hamachi 250

1 100 ЕУР

Година: 2010
27 јан. 22:20 ,

Hamachi Extrime 300 NOV

2 000 ЕУР

Година: 2021
04 дек. 10:10 , ,

Kawasaki KX65

1 000 ЕУР

Година: 2005
30 ноем. 16:40 , ,

Suzuki

2 000 ЕУР

Година: 2007
29 ноем. 21:05 , ,

KTM 950SR 2006 moze zamena

6 500 ЕУР

Година: 2006
28 ноем. 14:38 , ,

KTM SX-F 450cc

3 600 ЕУР

Година: 2010
28 ноем. 09:50 , ,

Motor Suzuki GSR 750cc

5 900 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2016
26 окт. 00:53 ,

Suzuki rmz 250

2 100 ЕУР

Година: 2006
30 септ. 16:04 ,

Kros Gilera

Година: 1995
07 септ. 01:51 , ,

Kros

1 000 ЕУР

Година: 2000
18 авг. 19:14 ,

Kawasaki Ninja ZX6R 600cc

6 200 ЕУР

Година: 2009
12 авг. 13:16 , ,

Kawasaki Enduro motor

3 650 ЕУР

Година: 2017
17 јул. 17:16 , ,

Kawasaki KX450F 2016

3 600 ЕУР

Година: 2016

Продажба на Крос / Ендуро моториСите мотористи, љубители на екстремниот спорт ги избираат крос / ендуро моторите за искачување по стрмните планински, off road патеки и непознати предели.Ендуро претставува екстремен, адреналински спорт во мотоциклизмот. Голем избор на моторцикли, крос и ендуро мотори секојдневно се продаваат на Пазар3.мк. Тука може да најдете ендуро мотор кој целосно одговара на Вашите желби и потреби. Користете ги филтрите за локација за да ги погледнете само моторите кои се продаваат во Скопје, во Велес или во Битола. Подредете ги огласите по цена на ендуро моторите. Изберете бренд на ендуро мотор за кој сте заинтересирани.


На Пазар3.мк се застапени крос / ендуро мотори од брендовите Aprilia, BMW, Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki, Yamaha и многу други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации