Македонски | Shqip | English |

Гази Баба | Возила | Моторцикли (над 50cc)

Aprilia , 5
Baotian , 1
BMW , 1
CFMOTO , 2
Daelim , 3
Gilera , 2
Honda , 12
Jawa , 1
Jinling , 2
Kawasaki , 6
Keeway , 2
Kymco , 8
Lifan , 7
Piaggio , 12
Skyteam , 1
Suzuki , 12
SYM , 1
Vespa , 2
Yamaha , 14
17 мај 22:32 , ,

PIAGGIO 350 X10

Година: 2015
16 мај 16:38 , ,

Piaggio Vespa GTS 300 2015

3 300 ЕУР

Година: 2015
01 мај 11:51 , ,

Kymco dva motori

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
14 апр. 11:30 , ,

Motor Truva

400 ЕУР

Година: 2008
26 фев. 18:48 , ,

Vespa Lezer 150

Година: Постари од 80-тите
20 авг. 13:00 , ,

Honda

2 100 ЕУР

Година: 1999
15 јун. 11:41 , ,

Kymco -08

2 300 ЕУР

Година: 2008
25 мај 01:17 , ,

Lifan 400cc

1 450 ЕУР

Година: 2017
25 фев. 20:42 , ,

BMW RT 1150

8 500 ЕУР

Година: 2005
16 септ. 21:09 , ,

Yamaha R6

2 400 ЕУР

Година: 2002
04 септ. 16:24 , ,

Keeway Matrix 50cc

350 ЕУР

Година: 2007
25 авг. 07:29 , ,

SKUTER 125cc

200 ЕУР

Година: 2010
24 авг. 23:59 , ,

Enduro 200cc

800 ЕУР

Година: 2008
19 јул. 12:08 , ,

Honda CBR 1000F

1 600 ЕУР

Година: 1996
29 мар. 15:46 , ,

KYMCO 250cc

1 250 ЕУР

Година: 2004
11 мар. 13:03 , ,

ER SI Yamaha zuma 150cc

700 ЕУР

Година: 2012
Кон почеток