Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Скопjе

Aprilia , 5
Baotian , 1
Benelli , 1
BMW , 1
CFMOTO , 1
Daelim , 3
Gilera , 2
Honda , 11
Jawa , 1
Jinling , 2
Kawasaki , 7
Keeway , 2
Kymco , 7
Lifan , 7
Piaggio , 12
Skyteam , 1
Suzuki , 12
SYM , 2
Vespa , 2
Yamaha , 15

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Моторцикли (над 50cc),или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 авг. 14:16 , ,

Kawasaki Z750

4 200 ЕУР

Година: 2007
17 мај 22:32 , ,

PIAGGIO 350 X10

Година: 2015
16 мај 16:38 , ,

Piaggio Vespa GTS 300 2015

3 300 ЕУР

Година: 2015
14 апр. 11:30 , ,

Motor Truva

400 ЕУР

Година: 2008
26 фев. 18:48 , ,

Vespa Lezer 150

Година: Постари од 80-тите
20 авг. 13:00 , ,

Honda

2 100 ЕУР

Година: 1999
25 мај 01:17 , ,

Lifan 400cc

1 450 ЕУР

Година: 2017
25 фев. 20:42 , ,

BMW RT 1150

8 500 ЕУР

Година: 2005
16 септ. 21:09 , ,

Yamaha R6

2 400 ЕУР

Година: 2002
04 септ. 16:24 , ,

Keeway Matrix 50cc

350 ЕУР

Година: 2007
25 авг. 07:29 , ,

SKUTER 125cc

200 ЕУР

Година: 2010
24 авг. 23:59 , ,

Enduro 200cc

800 ЕУР

Година: 2008
29 мар. 15:46 , ,

KYMCO 250cc

1 250 ЕУР

Година: 2004
11 мар. 13:03 , ,

ER SI Yamaha zuma 150cc

700 ЕУР

Година: 2012

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации