Македонски | Shqip | English |

Гази Баба | Моторцикли (над 50cc) | Скутер | Друга марка

Hamachi , 2
Jonway , 2
26 фев. 18:48 , ,

Vespa Lezer 150

Година: Постари од 80-тите
25 авг. 07:29 , ,

SKUTER 125cc

200 ЕУР

Година: 2010
04 мар. 13:56 , ,

PGO 125CC

500 ЕУР

Година: 2007
05 ноем. 18:18 , ,

Vespa Jonway -07

350 ЕУР

Година: 2007
15 апр. 14:18 , ,

Jonway Ranger 150cc

300 ЕУР

Година: 2008
Кон почеток