Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Моторцикли (над 50cc)

Keeway , 9
Piaggio , 8
Jinling , 7
Vespa , 7
Aprilia , 4
Lifan , 3
Yamaha , 3
Honda , 2
LML , 2
Adly , 1
Aeon , 1
Baotian , 1
Beta , 1
CFMOTO , 1
Gilera , 1
Hyosung , 1
Kymco , 1
Malaguti , 1
SMC , 1
Triumph , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор 150cc,по категорија Моторцикли (над 50cc),или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: 150cc | Сите | Моторцикли (над 50cc) | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 ноем. 12:44 Скутер , Свети Николе

Se prodava

400 ЕУР

17 окт. 11:38 Скутер , Скопjе , Ѓорче Петров

Skuter Kymco

1 650 ЕУР

19 септ. 14:49 Скутер , Свети Николе

Arora 150cc

300 ЕУР

12 јун. 21:40 Скутер , Скопjе , Аеродром

Se prodava glanz 150cc

550 ЕУР

14 мај 16:12 Скутер , Скопjе , Карпош

Vespa 150cc

Година: 2015
14 мар. 20:59 Скутер , Охрид

Piaggio Liberty 150

1 500 ЕУР

31 окт. 14:50 Скутер , Струга

Motor

320 ЕУР

20 авг. 13:02 Скутер , Кичево

Ndrrim

200 ЕУР

Година: 2007
19 авг. 12:26 Скутер , Кичево

Zamena

200 ЕУР

Година: 2007
30 јул. 11:26 Скутер , Скопjе , Аеродром

Skuter 150cc

350 ЕУР

Година: 2007
04 јул. 15:40 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Piaggio Medley 150cc ABS

2 600 ЕУР

Година: 2016
16 мај 20:22 Скутер , Скопjе , Гази Баба

Piaggio Liberty 150cc 2016

1 700 ЕУР

Година: 2016
20 фев. 10:08 Скутер , Ресен

Skuter 150 cc

350 ЕУР

Година: 2009
17 фев. 17:06 Скутер , Битола , Могила

Fosti vespa 150cc so defek

150 ЕУР

Година: 2003
05 ноем. 15:18 Скутер , Скопjе , Карпош

Malaguti Madison T150

800 ЕУР

Година: 2001
28 авг. 17:45 Скутер , Охрид

Se prodava

Година: 2008
19 авг. 01:02 Скутер , Валандово

Skuter Hsun 150cc

Година: 2013
29 јул. 17:13 Скутер , Скопjе , Бутел

Motor ERSI 150cc mnogu dobro socuvan

750 ЕУР

Година: 2012
16 јул. 21:23 Скутер , Виница

Znen 150cc

600 ЕУР

Година: 2006
17 мај 16:31 Скутер , Прилеп

Vespa Keeway 150cc

600 ЕУР

Година: 2007
17 мај 16:43 Скутер , Прилеп

Vespa KEEWAY 150cc

600 ЕУР

Година: 2007
13 јан. 19:48 Скутер , Неготино

Hsun 150

Година: 2007
10 дек. 01:18 Скутер , Битола

Se prodava

200 ЕУР

Година: 2017
28 јул. 08:56 Скутер , Скопjе , Карпош

PIAGGIO VESPA GTS 150CC

4 000 ЕУР

Година: 2019
20 јул. 00:17 Скутер , Крива Паланка

Skuter 150cc ARORA

22 000 МКД

Година: 2006
18 јун. 14:39 Скутер , Охрид

Skuter Lifan LF150T-5

450 ЕУР

Година: 2007
07 јун. 03:46 Скутер , Кратово

Se prodava Laying 150cc

300 ЕУР

Година: 2006
27 апр. 17:46 Скутер , Гостивар , Врапчиште

Jonway

700 ЕУР

Година: 2007
07 апр. 03:45 Скутер , Демир Хисар

Skuter 150cc so dokumenti

14 000 МКД

Година: 2008
30 мар. 04:10 Скутер , Велес

Skuter 150cc

450 ЕУР

Година: 2008
27 окт. 01:58 Скутер , Тетово , Боговиње

Skuter 150cc

Година: 2007
06 септ. 22:46 Скутер , Битола

Keeway Arn 150cc

400 ЕУР

Година: 2009
30 авг. 08:52 Скутер , Скопjе , Чаир

Hamachi 150cc

450 ЕУР

Година: 2015
27 авг. 15:54 Скутер , Скопjе , Ѓорче Петров

Motor Keeway 150cc

200 ЕУР

Година: 2005
19 јул. 18:03 Скутер , Скопjе , Бутел

Skuter 150cc

280 ЕУР

Година: 2017
27 јун. 11:57 Скутер , Скопjе , Карпош

Piaggio

Година: 2009
05 јун. 21:01 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Motor 150cc vo odlicna sostojba

260 ЕУР

Година: 2007
25 мај 01:17 Скутер , Струмица , Василево

VESPA OCHER 150CC

350 ЕУР

Година: 2007
19 мај 14:58 Скутер , Скопjе , Центар

PIAGGIO FLY 150cc

1 750 ЕУР

Година: 2010
08 мај 13:04 Скутер , Скопjе , Центар

PIAGGIO 150cc

1 800 ЕУР

Година: 2010
17 мар. 13:46 Скутер , Скопjе , Центар

PIAGGIO FLY 150cc

1 950 ЕУР

Година: 2010
14 мар. 20:08 Скутер , Скопjе , Центар

Hamachi 150cc

13 000 МКД Намалена цена

Година: 2008
27 дек. 19:22 Скутер , Гевгелиjа , Богданци

Vespa 150cc so dokumenti ne registrirana

180 ЕУР

Година: 2008
18 окт. 00:27 Скутер , Кочани , Чешиново-Облешево

Keeway arn 150cc

Година: 2007
03 септ. 00:42 Скутер , Скопjе , Петровец

Honda SKYGO 150cc itno

Година: 2006
08 јул. 17:39 Скутер , Охрид

Dobro socuvan motor Keeway Superlight

800 ЕУР

Година: 2008
26 мај 00:04 Скутер , Гостивар

Prodavam Motor

Година: 2006
13 мај 22:26 Скутер , Струмица

Skuter 150

04 мај 16:41 Скутер , Струмица , Василево

Fosti 150cc

220 ЕУР

Година: 2007

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување 150cc | Сите | Моторцикли (над 50cc) | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

150cc 150cc 150cc 150cc 150cc 150cc 150cc 150cc 150cc 150cc

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации