Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Моторцикли (над 50cc)

Vespa , 32
Piaggio , 29
Aprilia , 7
Honda , 3
Kymco , 3
Lifan , 3
LML , 3
Keeway , 2
SYM , 2
Benelli , 1
Beta , 1
BMW , 1
CPI , 1
Hyosung , 1
Malaguti , 1
Peugeot , 1
Suzuki , 1
Yamaha , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Vespa,по категорија Моторцикли (над 50cc),или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Vespa | Сите | Моторцикли (над 50cc) | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:29 Скутер , Охрид

Piaggio vespa gts300cc

5 300 ЕУР

Година: 2022
11 ноем. 14:25 Скутер , Тетово

Vespa gts supersport 300

5 800 ЕУР

06 ноем. 20:34 Скутер , Скопjе , Центар

Piaggio vespa gts 300 NOV

6 200 ЕУР

02 ноем. 17:27 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava Vespa gts S300

6 500 ЕУР

28 окт. 21:40 Скутер , Скопjе , Скопје

Se prodava vespa derbi 50cc 2t, pali vozi

500 ЕУР

06 окт. 22:43 Скутер , Прилеп

Vespa Skuter -125

22 000 МКД

02 окт. 11:13 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

НОВА ВЕСПА

5 800 ЕУР

22 септ. 01:20 Скутер , Скопjе , Карпош

piajgo 125

2 500 ЕУР

12 септ. 14:52 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Vespa 300 GTS

5 850 ЕУР

09 септ. 16:15 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Се продава

5 850 ЕУР

03 септ. 21:08 Скутер , Охрид

Vespa GTS Super Sport 300cc Racing Sixties

5 350 ЕУР

30 авг. 06:34 Скутер , Кичево

Se prodava Vespa

14 мај 16:12 Скутер , Скопjе , Карпош

Vespa 150cc

Година: 2015
27 апр. 11:39 Скутер , Скопjе , Карпош

Vespa Quingin

790 ЕУР

07 апр. 16:42 Скутер , Охрид

Piaggio vespa sprint 50cc

2 000 ЕУР

13 мар. 16:12 Скутер , Велес

Piaggio Vespa 1999 6.500km Koristena kako nova

2 300 ЕУР

09 фев. 11:26 Скутер , Охрид

Piaggio vespa sprint s 50cc

2 200 ЕУР

29 септ. 16:33 Скутер , Охрид

Yuing 125 cc

450 ЕУР

Година: 2009
15 септ. 15:48 Скутер , Прилеп

Vespa

Година: 2005
11 мај 23:58 Скутер , Скопjе , Аеродром

Vespa Scuter 125CC kako nov

75 000 МКД

Година: 2021
12 мај 06:35 Скутер , Скопjе , Аеродром

Vespa Skuter 125cc kako nov

75 000 МКД

Година: 2021
11 мар. 13:08 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Vespa Jonway Ranger YY150T

750 ЕУР

Година: 2007
11 мар. 06:09 Скутер , Скопjе , Скопје

Vespa Yamaha Majesty 400cc

2 700 ЕУР

Година: 2010
10 мар. 11:22 Скутер , Скопjе , Центар

Vespa Yamaha Majesty 400cc

2 700 ЕУР

Година: 2010
17 фев. 17:06 Скутер , Битола , Могила

Fosti vespa 150cc so defek

150 ЕУР

Година: 2003
18 јан. 11:51 Скутер , Скопjе , Центар

Vespa so pominati 3500km

3 200 ЕУР

Година: 2012
10 септ. 13:56 Скутер , Скопjе , Скопје

Vespa GTS 250

2 900 ЕУР

Година: 2010
26 авг. 21:56 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Се продава Ретро Веспа

300 ЕУР

Година: 2009
12 јул. 19:41 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Honda Silverwing moze zamena za nova Vespa 50cc

Година: 2002
25 мај 14:35 Претпријатие Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Vespa Piaggio Beverly 250

1 800 ЕУР

Година: 2006
24 мај 18:23 Скутер , Скопjе , Скопје

BARAM VESPA GTS DO 3000e

Година: 2010
24 мај 14:53 Скутер , Битола

Vespa GTS sport 300 hpe Rizoma retrovizori vespa vetrobran

5 000 ЕУР

Година: 2020
17 мај 16:31 Скутер , Прилеп

Vespa Keeway 150cc

600 ЕУР

Година: 2007
17 мај 16:43 Скутер , Прилеп

Vespa KEEWAY 150cc

600 ЕУР

Година: 2007
10 мај 11:56 Скутер , Скопjе , Центар

Piaggio Vespa l 125cc

1 590 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
27 апр. 23:15 Скутер , Скопjе , Гази Баба

Vespa 125 6.200km

500 ЕУР

Година: 2017
18 мар. 15:03 Скутер , Скопjе , Гази Баба

Benelli 2013 quattronove

15 ноем. 01:05 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Suzuki gsxr k7 k8 1000

6 000 ЕУР

Година: 2007
13 септ. 21:40 Скутер , Прилеп

Se prodava vespa Aprilia SportCity 200cc

900 ЕУР

Година: 2005
11 септ. 18:56 Скутер , Прилеп

Se prodava vespa Aprilia SportCity 200cc

900 ЕУР

Година: 2005
20 авг. 09:27 Скутер , Скопjе , Скопје

Skuter Vespa

350 ЕУР

Година: 2008
28 јул. 08:56 Скутер , Скопjе , Карпош

PIAGGIO VESPA GTS 150CC

4 000 ЕУР

Година: 2019
08 јул. 23:59 Скутер , Кочани

YIYING 150

700 ЕУР

Година: 2013
13 јун. 02:50 Скутер , Скопjе , Бутел

Vespa

10 000 МКД

Година: 2020
21 мај 03:13 Скутер , Скопjе , Карпош

Kupuvam vespa gts300

Година: 2011
16 мај 16:38 Скутер , Скопjе , Гази Баба

Piaggio Vespa GTS 300 2015

3 300 ЕУР

Година: 2015
13 мај 02:44 Скутер , Скопjе , Центар

Vespa LML 200cc

2 400 ЕУР

Година: 2015
27 апр. 23:15 Скутер , Скопjе , Центар

SYM SYMPHONY

1 700 ЕУР

Година: 2017
27 апр. 20:58 Скутер , Скопjе , Центар

SYM SYMPHONY

1 700 ЕУР

Година: 2017

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Vespa | Сите | Моторцикли (над 50cc) | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Vespa vespa Vespa Vespa Vespa vespa vespa Vespa Vespa Vespa

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации