Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Моторцикли (над 50cc)

Piaggio , 5
Baotian , 2
Keeway , 2
Kymco , 2
Suzuki , 2
Vespa , 2
Aprilia , 1
Benelli , 1
Lifan , 1
Peugeot , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kaciga,по категорија Моторцикли (над 50cc),или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kaciga | Сите | Моторцикли (над 50cc) | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 фев. 11:26 Скутер , Охрид

Piaggio vespa sprint s 50cc

2 200 ЕУР

22 септ. 13:29 Скутер , Скопjе , Центар

Kymco Agility 150 4T ,2016

1 800 ЕУР

Година: 2016
11 мај 23:58 Скутер , Скопjе , Аеродром

Vespa Scuter 125CC kako nov

75 000 МКД

Година: 2021
12 мај 06:35 Скутер , Скопjе , Аеродром

Vespa Skuter 125cc kako nov

75 000 МКД

Година: 2021
25 фев. 20:57 Скутер , Гевгелиjа , Гевгелија

Se prodava

Година: 2010
22 авг. 22:43 Скутер , Скопjе , Скопје

Prodavam skuter 50cc

300 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
15 авг. 13:14 Скутер , Скопjе , Аеродром

Продавам Нов скутер 150 ццм

700 ЕУР

Година: 2006
31 јул. 09:52 Скутер , Прилеп

YIYING 250T

550 ЕУР

Година: 2008
15 дек. 21:55 Скутер , Скопjе , Бутел

Benelli x -13

850 ЕУР

Година: 2013
20 ноем. 09:28 Скутер , Скопjе , Аеродром

Piaggio Vespa Sprint 125i

2 700 ЕУР

Година: 2014
27 авг. 15:50 Скутер , Скопjе , Аеродром

Piaggio Vespa Sprint 125i

2 850 ЕУР

Година: 2014
29 апр. 12:21 Скутер , Скопjе , Аеродром

Motor TUMOPAR 150 cc

34 500 МКД

Година: 2006
18 ноем. 09:32 Скутер , Скопjе , Центар

Skuter 150cc

420 ЕУР

Година: 2006
13 јул. 08:20 Скутер , Битола

Suzuki Burgman 125cc 2009

2 200 ЕУР

Година: 2009
08 јун. 15:30 Скутер , Куманово

Skuter Grand Dink 250cc odlicen

Година: 2008
26 мај 00:01 Скутер , Скопjе , Аеродром

Skuter

400 ЕУР

Година: 2006
16 мај 13:36 Скутер , Скопjе , Центар

Lifan motor pod garancija pominati 3800km

600 ЕУР

Година: 2016
23 апр. 20:20 Скутер , Струмица

Piaggio Hexagon

600 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
22 авг. 08:38 Скутер , Скопjе , Карпош

Keeway 150 cc -06

Година: 2006
05 јун. 21:39 Скутер , Крива Паланка

ODLICNA PONUDA

1 ЕУР

29 јул. 21:51 Скутер , Битола

Skuter 150cc moze zamena

400 ЕУР

Година: 2007
05 мај 19:02 Скутер , Битола

Vespa 125cc -09

450 ЕУР

Година: 2009
23 мар. 12:47 Скутер , Скопjе , Аеродром

Copper Keeway 150kw komplet so oprema -05

1 000 ЕУР

Година: 2005
19 јан. 22:00 Скутер , Прилеп

Kaciga AGV GP PRO so crn vizir

8 500 МКД

Година: 2011
07 јан. 13:58 Скутер , Скопjе , Ѓорче Петров

Motor TUMOPAR

350 ЕУР

Година: 2007

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување kaciga | Сите | Моторцикли (над 50cc) | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации