Македонски | Shqip | English |
Aprilia , 2
Baotian , 1
Gilera , 1
Kymco , 3
Lifan , 1
Malaguti , 1
Piaggio , 9
Skyteam , 1
SYM , 1
Vespa , 2
Yamaha , 3
11 мај 17:25 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Star motor CZ 175 -60

160 ЕУР Намалена цена

Година: Постари од 80-тите
Кон почеток