Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Велес

Aeon , 1
Aprilia , 2
Baotian , 3
Gilera , 13
Gorilla , 1
Honda , 3
Keeway , 1
Kymco , 1
Lifan , 2
Malaguti , 1
Piaggio , 11
Suzuki , 2
Vespa , 1
Yamaha , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Моторцикли (над 50cc),или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 јун. 16:32 ,

Gillera Runner 200

1 250 ЕУР

Година: 2005
31 мај 23:30 ,

Skuter Suzuki An 125

700 ЕУР

Година: 1997
21 апр. 19:53 ,

Skuter Gilera Nexus

Година: 2008
20 мар. 19:15 ,

Piaggo Medley 125cc

2 800 ЕУР

Година: 2016
26 јан. 00:59 ,

Veles

6 000 МКД

Година: 2006
26 јан. 00:59 ,

Almir

6 МКД

Година: 2006
26 јан. 00:59 ,

Almir

6 МКД

Година: 2006
26 дек. 05:38 ,

Gilera Nexus300cc

1 ЕУР

Година: 2010
24 дек. 07:29 ,

Runer 200 cc

1 550 ЕУР

Година: 2005
11 окт. 21:16 ,

Se prodava piaggio beverly

2 900 ЕУР

Година: 2016
20 јул. 12:19 ,

Gilera Nexus -09

2 466 ЕУР

Година: 2009
30 мар. 04:10 ,

Skuter 150cc

450 ЕУР

Година: 2008
10 мар. 13:32 ,

Gilera GP800 -09 KAKO NOV

Година: 2009
17 авг. 12:12 ,

Lifan Traveller 125cc -17

700 ЕУР

Година: 2017
19 јул. 21:12 ,

Gilera Runner

1 600 ЕУР

Година: 2005
26 јун. 16:37 ,

Gilera Runner 200

1 250 ЕУР

Година: 2005
02 јун. 21:02 ,

Yamaha 300 cc

2 000 ЕУР

Година: 2007
29 септ. 10:26 ,

YAMAHA X-CITY -09 KAKO NOV

2 150 ЕУР

Година: 2009
23 септ. 18:22 ,

Skuter Mondial

280 ЕУР

Година: 2005
20 авг. 21:30 ,

Piaggio Beverly 350cc

4 800 ЕУР

Година: 2017
18 авг. 18:01 ,

Malaguti Madison K400

Година: 2006
17 јул. 20:17 ,

Piaggio Beverly 250ie

2 500 ЕУР

Година: 2009
10 јул. 13:53 ,

SUZUKI BURGMAN 400

2 200 ЕУР

Година: 2007
06 апр. 14:08 ,

Gilera Nexus 300 -09 godina

Година: 2009
30 мар. 15:06 ,

Honda

300 ЕУР

Година: 1998
28 авг. 20:26 ,

Gilera Runner VXR200

1 500 ЕУР

Година: 2003
06 јул. 12:05 ,

Gareli GSP50

1 050 ЕУР

Година: 2015
23 фев. 09:49 ,

HONDA SPACI 125 -99 ITNO

750 ЕУР

Година: 1999
12 јан. 01:54 ,

Fosti 150cc

100 ЕУР

Година: 2007

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации